Digital Monsters

Świat Digitalnych stworzeń wita!


#1 2012-12-31 23:18:30

Dragnell

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 17
Punktów :   

Wybory na MG

Witam, tu będą ogłaszane wybory na MG. Na chwile obecną, poszukuję dwóch na start forum. A o to dokładniejsze informacje:

WYBORY
A więc, forum ruszyło. Sam go nie pociągnę, potrzeba mi dwóch... *liczy* tak, dwóch MG. Jeżeli jest ktoś chętny, pisać tutaj. Formularz macie poniżej. Chyba nie muszę tłumaczeyć, jak to robiłem podczas instrukcji robienia KP. Poza tym, nie przyjmę kogoś, bez doświadczenia i pojęcia o MG'owaniu.
A to 3 punktowy regulamin, dotyczący odpisów MG:
- Mam tydzień na odpis, inaczej tracę posadę.
- Nie ingeruję, w myśli ani czynności gracza, chyba, że są to naturalne odruchy, jak wystawianie rąk przy spadaniu.
- Wyznaję zasadę "Klient nasz pan", ale bez przesady!
Formularzyk:

Kod:

[b]Nick: [/b]
[b]Doświadczenie: [/b]
[b]Mam problem z: [/b]
[b]Ile czasu jestem wstanie poświęcić na odpisywanie?: [/b]
[b]Opisz polanę pełną Kunemonów: [/b]
[b]Przeczytałem te 3 krótkie punkty i w pełni się nimi zgadzam: [/b]

Powodzenia, moi drodzy! Czas macie do 03.01.2013!

Offline

 

#2 2013-01-04 22:25:57

Navi9271

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wybory na MG

Trochę spóźnione '-'
Nick: Navi
Doświadczenie: Brak
Mam problem z: Nie mam chyba żadnych (Trzeba było w prost "Masz jakiś problem?")
Ile czasu jestem wstanie poświęcić na odpisywanie?: Od pon do czwartku około 2-3 godzin a w weekendy do 3-5.
Opisz polanę pełną Kunemonów: Las powoli się kończył. Zza grubej warstwy drzew zaczęło się przebijać coraz więcej słońca. Wkońcu wyszliście z buszu. Waszym oczom ukazała się polana pełna dzikich Digimonów. Były tu głównie same Kunemony. Twój Digivice pokazał ci zbliżone zdjęcie tego stworka. Jego widok trochę cię przeraził. No trudno, zawsze to kolejny kompan. Któryś napewno zmieni się w jajo. Dopiero teraz zwróciłaś uwagę na to, że wszystkie Kunemony patrzą w waszą stronę. Chyba naruszyliście ich teren.
Przeczytałem te 3 krótkie punkty i w pełni się nimi zgadzam: Tak.

Offline

 

#3 2013-01-04 23:30:11

Lidson

Gracz

Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wybory na MG

Nick: Lidson
Doświadczenie: Z DIGIMONAMI Brak *.*
Mam problem z: Lekko z interpunkcją
Ile czasu jestem wstanie poświęcić na odpisywanie?: Cały czas jak forum powstanie... Tzn. Kilka godzin dziennie 4-6 godz.
Opisz polanę pełną Kunemonów: Kroczyłaś powoli przez ścieżkę razem ze swoim Viximonem, który był wesoły. Nagle ujrzeliście wielką polanę, rozpościerającą się przed waszymi oczami.. Była piękna, kilka drzewek, krzaczków z owocami, ale widok, ten popsuły Kunemony... Brzydkie robale, których ty nie znosiłaś, a więc widok ten był ohydny... Twój Digvice zapikotał i na jego ekranie ujawnił się obrazek ukazujący tego właśnie digimona... Najprawdopodobniej, wszystkie te stworki nigdy nie widziały ludzi, gdyż podpełzły do ciebie bardzo szybko i zaczęły na ciebie patrzeć jak na jakiegoś dziwaka...
Przeczytałem te 3 krótkie punkty i w pełni się nimi zgadzam: Ya!

Ostatnio edytowany przez Lidson (2013-01-05 16:22:54)

Offline

 

#4 2013-01-06 11:39:41

Elmo

Mistrz Gry

Zarejestrowany: 2013-01-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wybory na MG

Nick: Elmo
Doświadczenie: W MG'owaniu wieloletnie ale na Digimonach słabo się znam btw. szybko się ucze xD
Mam problem z: Z alkoholem xD
Ile czasu jestem wstanie poświęcić na odpisywanie?: Kilka godzin.
Opisz polanę pełną Kunemonów: Szalona wędrówka jest już za tobą. Twój Digimon wesoły że udało wam się uciec szedł przed siebie z wysuniętą piersią. Był tak szczęśliwy że nie zwracał uwagi na gałęzie pieszczące jego twarz z każdym krokiem. Szliście tak z dobre pięć minut, kiedy poziom zagęszczenia drzew zaczął stopniowo się zmniejszać. Koromon się tym nie przejmował i dalej szedł kilka kroków przed tobą. Nagle zatrzymał się i zaczął biegać w okół Ciebie jednocześnie krzycząc. Małymi paluszkami pokazywał na swoją twarz, jakiś robal zleciał z drzewa i przyczepił mu się do twarzy. Koromon był już tak zły że użył jakiegoś ataku i robal od razu odczepił się od niego. Nim się spostrzegłeś to digirobala już nie było. Dziwny jest ten świat... Twój towarzysz już nie taki pewny szedł teraz równo z tobą i uważnie się oglądać na wszystkie strony. Zrobiliście kolejne kroki i waszym oczom ukazała się ogromna polana obfita w różnorakie krzewy, krzaki oraz niewielkie drzewa. Wszystko ładnie, pięknie no poza pewnym szczegółem... Wszystkie te dary natury były obsiane przez zółte robaczki. To chyba te same z którymi twój Digipartner miał mały zatarg. Koromon przez chwilę chował się za twoimi plecami ale ruszył przed siebie gotowy z nimi walczyć. Robaczki te były dość specyficzne... Kadłub miały żółty, ozdobiony szaro-czarnymi paskami, podbrzusze miały kolor czerwony. Jego niebieskie nóżki idealnie kooperowały z niebieskim ogonem oraz dziobem, który był tego samego koloru. Kiedy Kunemony zobaczyły bojową postawę twojego digimona, od razu zmieniły swój stosunek do twojej osoby. Wszystkie ustawiły się w jednym rzędzie i zaczęły strzelać lepiącą się siecią w Ciebie i Koromona.
Zaczęła Cię boleć głowa... Obudziłeś się wisząc do góry nogami, Koromon obok Ciebie. Koło drzew ujrzałeś robaczki siedzące w okół ogromnego garnka. Chyba mają zamiar was zjeść...
Przeczytałem te 3 krótkie punkty i w pełni się nimi zgadzam: Ja, ich bin.

Offline

 

#5 2013-01-06 13:58:16

Dragnell

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 17
Punktów :   

Re: Wybory na MG

WYBORY ROZSTRZYGNIĘTE!


Na początek dodam, że szkoda iż tak mało osób się zgłosiło. *Na chwilę obecną 10 graczy* Ale nie patrząc, jest to 0,(3) całego forum. *Wolę ułamki dziesiętne xD Nic, że w okresie*
Przeglądając wasze zgłoszenia, muszę powiedzieć, że już na pierwszy rzut oka, spodobał mi się Elmo, po porównaniu jego z innymi. Faktycznie uznaję, że zasługuje jak najbardziej na pierwsze miejsce. Idąc tymże tropem, musiałem zadecydować. Navi, czy może Lidson. Porównując ich obu, miałem nie mały dylemat. Jeden ciekawie opisał i drugi też. Widać, że Navi ma mniej czasu, to też jest duży minus. A Lidson, cóż Lidsona często widuję i jest bardzo aktywny. Poza tym, wiem, iż ma dużo, ale to bardzo dużo pomysłów. Z drugiej strony, Navi pomimo znacznie różniącego się poziomu od Lidsona, jest pogodną duszą, jak na MG przystało. Z tego co wiem, takie osoby są lubiane. Ale cóż, są tylko dwa miejsca a jedno jest zajęte. Ale niestety, trzeba było wybrać. Wygrał...
LIDSON!

A więc jeszcze raz, nowymi MG zostają:


1. Elmo
2. Lidson



Gratulację, ja lecę zrobić działy. Pamiętajcie, o wykonaniu regulaminu waszego działu. Wszelakie pytania, dotyczące np. tworzenia własnej mapy świata. Dajemy tu, lub na PW.

WYBORY UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTE, PROSZĘ O NIE WRZUCANIE ZBĘDNYCH FORMULARZY, W CELU UBŁAGANIA POSADY.


Mniejsza o to, że i tak do czasu nie będzie chciał się nikt zapisać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menagoskokowdsj3.pun.pl www.diamentowy-serwer.pun.pl www.creed.pun.pl www.hbh.pun.pl www.minecraft-city.pun.pl